Strona projektu M3

M3_plakat

M3_ulotka

M3_27

Akcje – instalacje – warsztaty w Dolince Służewieckiej. Zapraszamy do pawilonu M3!
M3 to odwzorowanie typowego dwupokojowego mieszkania z osiedla Służew nad Dolinką (SND) oraz szereg instalacji artystycznych w przestrzeni Dolinki.
Przeniesienie mieszkania M3 w zieloną przestrzeń Dolinki ma sprowokować dyskusję o podnoszeniu jakości życia i lepszym wykorzystaniu zielonej przestrzeni.

[nggallery id=5]

W pawilonie zorganizowane zostaną wystawy poświęcone architekturze osiedla, jego przeszłości oraz wizjom zmian. Przedstawimy także 2 cykle fotografii o przestrzeni osiedla oraz mieszkańcach.

Architekci wnętrz zaproponuję możliwe sposoby przekształceń typowego M3, dostosowane do potrzeb mieszkańców różnych pokoleń. Pawilon M3 stanie się też miejscem spotkań i dyskusji o tożsamości osiedla, a także o jego przestrzeni.

[nggallery id=6]

M3_10

Wspólnie z mieszkańcami w „dużym pokoju” M3 stworzymy sąsiedzką bibliotekę, z której książki przyniesione przez mieszkańców po zakończeniu projektu trafią do nowych właścicieli. Uwolnimy także przestrzeń piwnic i mieszkań zapraszając mieszkańców do wymieniania lub oddawania zbędnych rzeczy, niektórym z nich damy nowe życie poprzez artystyczny recycling.


M3_POCZTÓWKA